strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 27 listopada 2020   pogoda

Komunikacja

Trasa Giżycko-Warszawa i Giżycko-Białystok - gigabus.pl

EKSPRESOWE LINIE AUTOBUSOWE

Giżycko – Warszawa – Giżycko przez Kolno, Pisz, Orzysz
oraz
Giżycko – Białystok – Giżycko 
przez Ełk, Orzysz

 

 

Z Gigabus.pl możesz zaplanować przejazd na Mazury, zakupić bilet on-line bez dodatkowych opłat i podróżować 7 dni w tygodniu. Bilety on-line dostępne są na stronie: www.gigabus.pl . Rozkłady jazdy zostały przygotowane w taki sposób, aby maksymalnie skrócić czas podróży, jednocześnie zachowując najwyższy komfort i bezpieczeństwo przejazdu oraz najniższą cenę biletu.

Na stronie przewoźnika: www.gigabus.pl , po wybraniu daty podróży i ilości miejsc w panelu rezerwacyjnym oraz potwierdzeniu przyciskiem „znajdź bilet” pojawia się informacja, o ilości  pozostałych wolnych miejsc i czy rezerwacja jest możliwa. Kolejnym etapem jest wypełnienie formularza zamówienia (imię, nazwisko, adres e-mail, opcjonalnie numer telefonu) oraz zapoznanie się regulaminem przewozu,  następnie należy nacisnąć przycisk „wyślij zamówienie”. Następnym krokiem jest dokonanie  płatności za bilet poprzez kliknięcie przycisku "opłać bilet" lub linku do płatności, który wysłany został na podany w formularzu adres e-mail.
Po opłaceniu należności za rezerwację w systemie Dotpay, otrzymasz elektroniczny bilet na wskazany adres e-mail oraz wiadomość sms z numerem rezerwacji. Po opłaceniu biletu rezerwacja staje się wiążąca.
Biletu nie trzeba drukować, wystarczy sms z numerem rezerwacji, który upoważnia do zajęcia miejsca w autobusie.

Wszelkie informacje oraz rozkład jazdy można znaleźć na stronie: www.gigabus.pl
Dostępna jest także infolinia +48 791 46 66 44, gdzie kierować można ewentualne zapytania związane z przejazdami autobusami Gigabus.pl

Jeszcze nigdy Mazury nie były tak blisko!

Gigabus.pl

 

Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS