strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 26 stycznia 2021   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 7 września 2011

Truck Allegro w Giżycku i Akademia Biznesu Allegro

24 sierpnia 2011
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2011-09-07
Termin do:2011-09-07
Organizator:Allegro
Miejsce:Giżycko
Telefon:604 085 624 Daria Duszyńska
E-mail:daria.duszynska@dotpr.pl
Www:www.akademia.allegro.pl

Truck Allegro w Giżycku i Akademia Biznesu Allegro


7 września 2011 (środa)Allegro będzie szkolić Giżycko z biznesu internetowego


Zapisów na poszczególne szkolenia można dokonywać na stronie organizatora – www.akademia.allegro.pl w dziale Oferta, Szkolenia Terenowe.


Akademia Allegro, prospołeczny projekt popularnego portalu aukcyjnego, przemierzy niedługo  całe województwo warmińsko-mazurskie. Specjaliści od e-biznesu będą uczyć mieszkańców regionu tego, jak osiągnąć sukces w branży e-commerce. Charakterystyczny Truck Allegro, symbol projektu, zagości w Giżycku już 7 września.


Wykładowcy Akademii Allegro poprowadzą pierwszą część warsztatów z tematyki biznesu internetowego skierowanych dla osób myślących o zarabianiu na sprzedaży w sieci lub już działających w branży.

Szkolenia z dziedziny e-commerce, jakie przygotowano dla mieszkańców Giżycka to kilkanaście godzin solidnej wiedzy i praktyki biznesu internetowego. Pierwsza część zajęć z trenerami Allegro będzie dotyczyć prowadzenia biznesu w sieci w oparciu o możliwości całej Grupy Allegro oraz prowadząc własne sklepy internetowe. Druga partia składać się będzie z warsztatów tworzenia skutecznych ofert sprzedaży. Uczestniczy dowiedzą się m.in. jak tworzyć zdjęcia do swojego sklepu internetowego, w jaki sposób budować własną markę i zaufanie klientów oraz z czego powinna składać się wzorcowa komunikacja z nabywcami. Udział w dwudniowych szkoleniach nie jest całkowicie darmowy.


Koszt uczestnictwa w Akademii Biznesu Internetowego to 60 zł. Bazując na naszym doświadczeniu wiemy, że zupełnie darmowe szkolenia mogłyby nie spełnić swojej roli. Liczba miejsc jest bowiem ograniczona, więc chcemy mieć pewność że nasz wysiłek zaprocentuje uczestnictwem osób naprawdę zainteresowanych nauką radzenia sobie w branży e-commerce – wyjaśnia Mariusz Wesołowski.


Akademia Allegro prowadzi łącznie kilkanaście projektów edukacyjnych, m.in. darmowe warsztaty dla seniorów z obsługi Internetu, profilaktyczne spotkania w szkołach gimnazjalnych na temat zapobiegania wirtualnym zagrożeniom czy właśnie zajęcia dla przyszłych i już działających przedsiębiorców internetowych. Ten ostatni projekt funkcjonujący pod nazwą Akademia Biznesu Internetowego rozpocznie się w Giżycku już 7 września.


Drużyna specjalistów z e-commerce
Kadra Akademii składa się z kilkunastu specjalistów w różnych branżach – począwszy od ekonomii, komunikacji, marketingu poprzez informatykę, grafikę i obróbkę zdjęć. Trenerzy już od kilku lat prowadzą szkolenia w poszczególnych programach, m.in. w  Akademii Biznesu Internetowego przeznaczonej dla osób dopiero wdrażających się w mechanizmy e-biznesu, Edukacyjnych Spotkaniach Allegro skierowanych do działających w tej sferze przedsiębiorców czy Szkoleniach Ceneo dla prowadzących własne sklepy internetowe. Duża część warsztatów odbywa się właśnie w Trucku Allegro, gdzie jednocześnie może przebywać kilkadziesiąt osób, którym udostępnia się własne laptopy.


Szansa dla mieszkańców małych miast
Akademia Allegro obrała sobie za cel miasta powiatowe województwa warmińsko-mazurskiego. Dzięki temu trenerzy chcą wykazać jedną z najważniejszych zalet branży e-commerce stanowiącą, że biznes internetowy nie zna jakichkolwiek granic i stanowi doskonałą przepustkę do zrobienia kariery dla przedsiębiorców zarówno dużych jak średnich miast Polski.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS