strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 25 maja 2020   pogoda

Giżycko w mediach

Tydzień Głosowania na Mazury rozpoczęty!

01 lipca 2009
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Mazury Cud Natury!
Tydzień Głosowania na Mazury rozpoczęty!

 

Aby oddać głos na Wielkie Jeziora Mazurskie

wystarczy posiadać adres e-mailowy i wejść na stronę www.MazuryCudNatury.pl, gdzie znajduje się link do formularza do głosowania w konkursie (w jęz. angielskim)  oraz polska instrukcja głosowania.

warto zobaczyć:

 informacje o konkursie na Gizycko.pl

 

 

Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego zainaugurował w samo południe 1 lipca 2009 roku w Centrum Handlowym „Alfa” w Olsztynie Tydzień Głosowania na Wielkie Jeziora Mazurskie w konkursie na Nowe 7 Cudów Natury. Akcja potrwa do 7 lipca, kiedy to oficjalnie zakończy się drugi etap światowego plebiscytu.

Tydzień głosowania odbywa się w ramach Letniego Studia Radia Planeta FM, które przez całe wakacje, od poniedziałku do piątku, będzie stało na parterze Centrum Handlowego „Alfa” (przy fontannie). Na stoisku rozgłośni będzie można na bieżąco dowiedzieć się o atrakcjach regionu na lato, czy sprawdzić aktualną pogodę w województwie i nad jeziorami.

- Zapraszam zarówno mieszkańców Olsztyna, jak i przyjezdnych gości do odwiedzenia Letniego Studia i oddania głosu na Mazury – mówi Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego i jednocześnie Przewodniczący Oficjalnego Komitetu Wspierającego Wielkie Jeziora Mazurskie w konkursie. – Na głosujących czekają niespodzianki w postaci kapoków, które promujemy od prawie dwóch lat, jako element bezpieczeństwa nad wodą. Z pewnością turystom, którzy planują wypłynąć w rejs po naszych jeziorach, taki ekwipunek się przyda.

 

Akcja głosowania na mazurskie jeziora w specjalnym E-busie
przeprowadzona w Giżycku w piątek 26 czerwca i sobotę 27 czerwca 2009

 

E-bus przed kinem "Fala" w Giżycku 26.06.2009

 

E-bus na deptaku przy ul. Nadbrzeżnej w Giżycku 27.06.2009

 

 

Przez całą sobotę 27 czerwca w telewizji Polsat News na żywo z Giżycka promowany był plebiscyt i mazurski kandydat
do miana nowego cudu natury!!

 

 

 

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS