strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 28 stycznia 2020   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 1 sierpnia 2010

Ukryty Wymiar Naszego Życia – Prawdziwe Archiwum X

22 lipca 2010
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2010-08-01
Termin do:2010-08-01
Organizator:Michał i Jerzy Dukiel, współpraca GCK
Miejsce:Giżyckie Centrum Kultury
Telefon:510 095 220

„UKRYTY WYMIAR NASZEGO ŻYCIA – PRAWDZIWE ARCHIWUM X”


1 sierpnia (niedziela) 2010 godz. 19.00
Giżyckie Centrum Kultury Podczas tej niezwykłej prezentacji multimedialnej prezes Fundacji NAUTILUS Robert Bernatowicz przedstawi najciekawsze przypadki zjawisk niewyjaśnionych z ostatnich lat z terenu Polski i świata. Fundacja Nautilus dokumentuje spotkania ludzi z pojazdami UFO, nawiedzone domy, zadziwiające wydarzenia, których nie potrafi wyjaśnić nauka. Co obce cywilizacje mówią o przyszłości Ziemi? Dlaczego „obcy” ostrzegają ludzkość? Kiedy nastąpi zapowiadany w biblii Armagedon? To tylko niektóre z pytań, na które spróbuje odpowiedzieć Robert Bernatowicz. W trakcie wykładu prezes FN pokaże także zdjęcia, na których udało się uwiecznić niewidzialne dla ludzkiego oka, ale inteligentne byty, które poruszają się w naszej rzeczywistości.  Autor prezentacji zdradzi także kilka tajemnic związanych z projektami Fundacji NAUTILUS, które mają sprawić, że uda się udowodnić to, że na Ziemię przybywają obce cywilizacje.


WSTĘP WOLNY

fot. Piotr Olejarz
fot. Dziennikarze.info


Robert Bernatowicz – (ur. 1967) polski dziennikarz, ekonomista, politolog i ufolog. Współzałożyciel i prezes fundacji NAUTILUS zajmującej się zbieraniem spraw określanych mianem X`Files. W latach 90. czołowy reporter polityczny Radia ZET, gdzie prowadził legendarną audycję NAUTILUS o zjawiskach niewyjaśnionych. Twórca programu „NIE DO WIARY” w TVN, z którym zakończył współpracę po kilku miesiącach emisji. Od 2000 roku dokumentuje wydarzenia w Wylatowie (pojawiły się tam tzw. zbożowe piktogramy), które są uznawane za jeden z najciekawszych przypadków manifestacji zjawiska UFO na świecie. Obecnie prowadzi wywiady i felietony ekonomiczne w TV Biznes.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS