strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 2 czerwca 2020   pogoda

Aktualności

UWAGA! Utrudnienia w ruchu w najbliższy weekend

01 sierpnia 2016
dodał(a): UM Dawid Klukiewicz

UWAGA! Utrudnienia w ruchu w najbliższy weekend

przy okazji Mazury AirShow 2016

 

Urząd Miejski w Giżycku informuje że, od godz. 6.00 w dniu 6 sierpnia 2016 r. do godz. 20.00 w dniu 7 sierpnia 2016 r. będzie wprowadzona czasowa zmiana w organizacji ruchu na odcinku ul. Kolejowej (od skrzyżowania z ul. Unii Europejskiej do skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego).

Ul. Kolejowa na ww. odcinku będzie drogą jednokierunkową (z kierunkiem jazdy od ul. Unii Europejskiej do ul. Dąbrowskiego). Na odcinku od ul. Wyzwolenia do ul. Dąbrowskiego, zostanie wyznaczony dodatkowy parking przy prawej krawędzi jezdni. Na drogach dojazdowych do ul. Kolejowej (ul. Wyzwolenia; ul. Żeglarska; ul. Szantowa; ul. Dąbrowskiego)  będą wprowadzone zakazy skrętu w prawo. Tylko na ul. Wyzwolenia zakaz nie będzie dotyczył pojazdów TAXI, które będą mogły prowadzić swoje usługi skręcając również w prawo w ul. Kolejową. Niedopuszczone będzie zatrzymanie i postój samochodów na odcinku jezdni ul. Kolejowej od ul. Unii Europejskiej do ul. Wyzwolenia- w tym postój pojazdów TAXI.

Wjazd na tymczasowy parking na terenie za Szkołą Muzyczną na zasadach dotychczasowych, wyjazd z parkingu tylko w lewo w kierunku Placu Dworcowego.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS