strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 19 kwietnia 2021   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 14 lutego 2017

Walentynki i KABARET "W czasie deszczu dzieci się nudzą"

03 lutego 2017
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2017-02-14
Termin do:2017-02-14
Organizator:Giżyckie Centrum Kultury
Miejsce:Sala Biłas & Synowie
Telefon:87 428 43 26
E-mail:gck@gizycko.pl
Www:gizyckiecentrumkultury.pl

JEŻELI WALENTYNKI TO TYLKO Z GIŻYCKIM CENTRUM KULTURY:)


KABARET
„W CZASIE DESZCZU DZIECI SIĘ NUDZĄ”


14 lutego 2017 (wtorek) godz.19.00
sala bankietowa Biłas&Synowie
ul. Portowa 2


cena biletu – 15 zł

W tym roku proponujemy WALENTYNKI z humorystycznymi piosenkami z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. W ten jedyny niepowtarzalny wieczór, specjalnie dla zakochanych, wystąpią wspaniali, zafascynowani twórczością Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego artyści młodszego pokolenia.


DOROTA LULKA – wokal
PAWEŁ A.NOWAK – akordeon „śpiew”
MACIEJ SADOWSKI – kontrabas „śpiew”„W czasie deszczu dzieci się nudzą” – to program złożony z ulubionych, choć niekoniecznie powszechnie znanych dialogów, łączących popularne piosenki z „Kabaretu Starszych Panów”. Kabaret, który nie chłoszcze i nie piętnuje, uśmiecha się tylko i lekko ironizuje. Od strony muzycznej scenariusz zawierać będzie znane przeboje takie jak: „Shimmy szuja”,, „ Rodzina”, „ Prysły zmysły”, i oczywiście tytułową- „W czasie deszczu dzieci się nudzą”, a także piosenki mniej popularne : „Wesoły deszczyk”, „W słowach ślad”,„ Drobne ogłoszenia”, czy nigdy nie wykonane – „Addio pomidory” w wersji- „Gołąbki w pomidorach” oraz polską wersję włoskiego przeboju „Ubóstwiam drakę”.
Dorota Lulka- kobieta z wachlarzem możliwości, wraz z Pawłem Nowakiem i Maciejem Sadowskim- prezentują wiązankę zgubnych uczuć opisanych słowem i pieśnią przez Jeremiego Przyborę oraz muzyką Jerzego Wasowskiego.


ARTYŚCI o SOBIE:


Dorota Lulka
Urodziłam się w Poznaniu, ukończyłam Studium Aktorskie przy Teatrze „Wybrzeże” w Gdańsku, pracowałam jako śpiewaczka-solistka w Teatrze Muzycznym w Gdyni, jako aktorka w Teatrze „Wybrzeże” w Gdańsku, Teatrze Polskim i Nowym w Poznaniu, jako dziennikarka w Poznańskim Ośrodku Telewizji Polskiej, a od roku 2000 jestem w zespole aktorskim Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. W roku 2013 zostałam odznaczona Brązowym Medalem- Zasłużony Kulturze – Gloria Artis za osiągnięcia aktorskie.


Paweł Nowak
Jestem akordeonistą, pedagogiem, kompozytorem, aranżerem i popularyzatorem akordeonu. Pochodzę z muzykalnej rodziny, co wpłynęło na zainteresowanie muzyką już od najmłodszych lat. Swoją edukację muzyczną rozpocząłem w wieku 9 lat. Jestem absolwentem Gdańskiej Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki (klasa akordeonu K. Olczaka i prof. E. Rosińskiej). Jestem założycielem i członkiem takich zespołów jak: ALMOST JAZZ GROUP, MILONGA BALTICA, KLEZMORET oraz NOTTE ITALIANA…


Maciej Sadowski
Jestem kontrabasistą, absolwentem Gdańskiej Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki kompozytorem i muzykiem sesyjnym z dużym doświadczeniem we wszystkich gatunkach muzycznych, ze szczególną pasją do jazzu. Rocznie gram ponad 100 koncertów w całej Europie. Obecnie jestem mocno zaangażowany w działalność Almost Jazz Group, z którą nagrałem dwie płyty. Pracuję nad moim solowym albumem jazzowym, który ukaże się wiosną 2016 roku.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS