strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 24 września 2020   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 30 maja 2014

Warsztaty motywacyjne z dziennikarzami TVP i TVN
2014.05.30
I Liceum Ogólnokształcące
Mistrzostwa Polski Sędziów w Piłce Siatkowej
2014.05.30
Hala sportowa COS Ośrodek Przygotowań Olimpijskich
Dzień Otwarty w Przedszkolu Miejskim nr 4
2014.05.30
Przedszkole nr 4

Warsztaty motywacyjne z dziennikarzami TVP i TVN

28 maja 2014
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2014-05-30
Termin do:2014-05-30
Organizator:Adrian Mielnik (TVN) i Maciej Wróbel (TVP)
Miejsce:I Liceum Ogólnokształcące
E-mail:adrian.mielnik@starry.tv
Www:www.gizycko.pl

Warsztaty motywacyjne z dziennikarzami -
WYJDŹ Z CIENIA I SPEŁNIAJ MARZENIA!


30 maja 2014 (piątek) godz. 12.45 i 13.35
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące


Dwaj dziennikarze młodego pokolenia pochodzący z Giżycka spotkają się 30 maja z młodzieżą w miejscowym I Liceum Ogólnokształcącym. Adrian Mielnik (TVN) i Maciej Wróbel (TVP) opowiedzą o swojej zawodowej drodze, pracy i planach na przyszłość.Spotkanie pod hasłem „Kierunek spełnione marzenia, z LO do TVN i TVP” będzie miało charakter warsztatów motywacyjnych. Na pomysł zorganizowania spotkania wpadli Jarosław Gudel, dealer walutowy, absolwent I LO oraz dziennikarz TVN Adrian Mielnik, reporter popularnego programu „Na językach”, w którym wciela się w rolę „Boskiego Adriana”.


- Chcemy pokazać młodym ludziom, że droga do spełniania marzeń nie jest trudna, że wystarczy tylko mocno chcieć – mówi Adrian Mielnik.


Do współpracy przy projekcie A. Mielnik zaprosił Macieja Wróbla, dziennikarza Telewizji Polskiej („Wiadomości” TVP1, TVP Info, szefa „Informacji” TVP Olsztyn).
- Jeśli kogoś interesują media i to co się wiąże z wykonywaniem zawodu dziennikarza w XXI wieku, to jest to spotkanie właśnie dla niego – mówi Maciej Wróbel. – Z resztą przykładem jest właśnie Adrian Mielnik, którego dobrze pamiętam z młodzieńczej aktywności medialnej w liceum gdy ja już pracowałem zawodowo.


Kulisy pracy dziennikarskiej, droga do sukcesu, blaski i cienie tego zawodu – to wszystko w najbliższy piątek 30 maja w Giżycku. W I LO odbędą się dwa spotkania – o godz. 12.45 i 13.35.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS