strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 26 października 2020   pogoda

Organizacje pozarządowe aktualności

Weź udział w OFIP-ie!

07 sierpnia 2014
dodał(a): UM Wojciech

Weź udział w OFIP-ie!

 

Jak się zarejestrować?

Żeby zarejestrować się na Forum - konferencję odbywającą się 14-15 września 2014 r. na Uniwersytecie Warszawskim – trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.ofip.eu. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Rekrutacja trwa od 21 lipca do 21 sierpnia 2014 r.

 

Program Forum

Szczegółowy program dwudniowego Forum, odbywającego się w niedzielę i poniedziałek 14-15 września 2014 r. znajduje się na stronie www.ofip.eu.

Żeby zarejestrować się, należy wybrać i zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym interesujące nas tematy sesji.

Pierwszy dzień Forum poświęcony jest dokonaniom 25-lecia w obszarze wzmacniania aktywności społecznej, a także podsumowaniu ogólnopolskiej debaty „III sektor dla Polski”. Jest to dyskusja rozpoczęta w ramach przygotowań do Forum w 16 województwach w maju i czerwcu podczas Regionalnych Forów Inicjatyw Pozarządowych. Jej finałem jest stworzenie strategii dla sektora pozarządowego w Polsce.

Drugi dzień Forum należy do organizacji – sesje tematyczne, które poprowadzą, wskażą, jakie obszary działalności są dziś w trzecim sektorze najbardziej gorące.

Konferencji towarzyszyć będą wydarzenia Pikniku Inicjatyw Pozarządowych, który odbędzie się niedaleko bramy Uniwersytetu Warszawskiego na Krakowskim Przedmieściu. Wszystkie informacje o Pikniku i jego program znajdzie się na stronie www.ofip.eu na początku sierpnia br.

Żeby na bieżąco śledzić przygotowania warto polubić stronę OFIP-u na Facebooku: www.facebook.com/ofip.eu

 

 

Źródło : http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/997583.html

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS