strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 13 lipca 2020   pogoda

Biuletyn Informacyjny Burmistrza 2008

WIELKA MAJÓWKA I INNE ATRAKCJE

Drodzy Państwo! Musimy się pochwalić nie lada osiągnięciem. W niezwykle prestiżowym, ogólnopolskim konkursie działań promocyjnych – „Złote Formaty”, strona internetowa www.gizycko.pl uzyskała drugie miejsce, ulegając jedynie Kielcom. Podczas prowadzonej przez Grażynę Torbicką uroczystej gali w Warszawie, która zwieńczyła Festiwal Promocji Miast i Regionów, otrzymaliśmy honorowy dyplom i statuetkę. Sukces ten jest wymierny w sensie prestiżowym. Co istotne, nasza strona wygrała z realizacjami dużych ośrodków miejskich, pokroju np. Gdańska, za co pracownikom Wydziału Promocji i Integracji Europejskiej UM oraz giżyckiej firmie, która od strony technicznej przygotowała stronę, należą się szczególne gratulacje.

 

Zaczyna się tradycyjny, długi weekend majowy, podczas którego odbędzie się w naszym mieście wiele atrakcyjnych imprez. Szczegółowy program można znaleźć na naszej stronie internetowej. Został on przygotowany tak, aby każdy – zarówno indywidualnie, jak i z całymi rodzinami – mógł w nim znaleźć coś interesującego dla siebie. 2 maja, kiedy przy moście obrotowym będziemy otwierali nowy sezon turystyczny, kilka stacji telewizyjnych będzie realizowało na ogólnopolską antenę przekazy z Giżycka. Jest to efekt wieloletniego wysiłku przy budowie pozytywnego wizerunku promocyjnego naszego miasta. Zapraszam Państwa również na uroczystości patriotyczne, które odbędą się z okazji przypadających 2 i 3 Maja świąt państwowych.

 

Podczas kolejnego majowego weekendu w ostatniej dekadzie miesiąca czeka nas też wiele atrakcji, związanych z obchodami Dni Giżycka. VI Eurosabat pod hasłem „Kobieta potrafi!”, Mazurski Przegląd Orkiestr Dętych, koncerty zespołów „Big Day” i „Big Cyc”, to tylko niektóre z wielu interesujących wydarzeń, które nas oczekują. Cały, zarówno majowy, jak i całosezonowy, program imprez kulturalnych, rozrywkowych i sportowych odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

 

Dziękuję za wszystkie zaproszenia na uroczystości, spotkania i imprezy, które odbyły się w ostatnim tygodniu w Giżycku.

 

Burmistrz Giżycka – Jolanta Piotrowska

Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS