strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 26 stycznia 2021   pogoda

Aktualności

Wybory samorządowe 16 listopada 2014

03 września 2014
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

 WYBORY SAMORZĄDOWE  16 LISTOPADA  2014

 

 

GIŻYCKO - przydatne informacje

 

Lokale wyborcze będą otwarte w dniu głosowania 16 listopada 2014 r. (niedziela) w godzinach od 7.00 do 21.00. Przed przystąpieniem do głosowania należy okazać obwodowej komisji wyborczej dowód osobisty lub każdy dokument z fotografią umożliwiający stwierdzenie tożsamości. Dokumentem tym nie może być "książeczkowy" dowód osobisty.

 

Informacje w sprawach rejestru i spisu wyborców, udzielenia pełnomocnictwa można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Giżycku przy al. 1 Maja 14, Wydział Spraw Obywatelskich pokój nr 5 (lewe skrzydło budynku, parter), pod nr tel. 87 7324 132 do 134 lub w formie elektronicznej e-mail: grazyna.bogdanowicz@gizycko.pl, a w sprawach głosowania korespondencyjnego Wydział Ogólny pokój nr 203, tel. 87 7324 145, e-mail: kazimierz.smolak@gizycko.pl.

 

 

PRZYPOMINAMY - ZMIANA MIEJSCA GŁOSOWANIA
SPRAWDŹ GDZIE GŁOSUJESZ - obwody głosowania
Mapa z oznaczonymi numerami okręgów i siedzibą OKW

 

Kalendarz wyborczy zobacz...

 

 

Ważne terminy:

 

Do 27 października 2014 r. powinien być zgłoszony zamiar głosowania korespondencyjnego przez wyborcę niepełnosprawnego o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych może głosować korespondencyjnie.
Uwaga! W przypadku zgłoszenia przez wyborcę niepełnosprawnego zamiaru głosowania korespondencyjnego, głosowanie za pośrednictwem pełnomocnika jest wyłączone.

 

Do 7 listopada 2014 r. powinny być złożone wnioski o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania w imieniu wyborcy niepełnosprawnego o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, a także osoby, które najpóźniej w dniu głosowania kończą 75 lat (do Burmistrza Miasta).

 

Do 12 listopada 2014 r. wyborcy niepełnosprawni mogą składać wnioski o dopisanie ich do spisu wyborców w obwodach głosowania dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych (do Urzędu Miejskiego w Giżycku).

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI O WYBORACH NA GIZYCKO.PL

 

Wszelkie informacje i komunikaty związane z wyborami samorządowymi dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Giżycku w zakładce –wybory samorządowe pod adresem bip.gizycko.pl.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS