strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 21 stycznia 2021   pogoda
media

Atrakcje

Wyciąg Narciarski SkiMazury

 
3 wyciągi orczykowe czynne do godziny 22.00.
Na życzenie organizowane są jazdy nocne od godziny 23.00 dla grup.

 

Zapraszamy na jazdy na profesjonalnie przygotowanych stokach stacji narciarskiej SkiMazury w miejscowości Okrągłe k. Giżycka. Trasy są oświetlone, ratrakowane i sztucznie naśnieżane. Na miejscu czynna jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, zapewniony serwis narciarski (narty od 70 cm do 180cm, rozmiary butów od dziecięcych po największe).

 

Organizowane są tu zawody narciarskie (do dyspozycji niezbędny sprzęt). Dzięki zainstalowanym kamerom w sezonie można śledzić online wydarzenia ze stoków i obserwować warunki pogodowe. Można też skorzystać z nauki jazdy z wykwalifikowanymi instruktorami. Organizowane są lekcje indywidualne oraz grupowe.

 

 

Na miejscu jest bar, restauracja i noclegi w Pensjonacie Sielanka. Specjalnie z myślą o narciarzach serwowane są zimowe herbaty, smakowe kawy, czekolada na gorąco z bitą śmietaną, pizza z pieca, a także dania kuchni domowej oraz regionalnej. Przy wyciągu znajduje się parking niestrzeżony na 400 samochodów.
 

Gospodarstwo położone jest na malowniczym terenie koło Giżycka, nad jeziorem Skomack Mały. Na terenie ośrodka znajduje się PENSJONAT SIELANKA, najwyższa góra w okolicy ze stacją narciarską SKIMAZURY oraz ZOO SAFARI.

 


fot. SkiMazury Okrągłe

Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS