strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 1 grudnia 2020   pogoda

Aktualności

Wyjazd na Warszawską Noc Muzeów

15 maja 2014
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Wyjazd na Warszawską Noc Muzeów

 

Giżycko włącza się w akcję promowania kultury z okazji NOCY MUZEÓW w Warszawie 17 maja, w ramach której Grupa Mobilis przygotowała specjalne przejazdy do stolicy. W Warszawie bezpłatny wstęp do ponad 200 instytucji! Muzeum Narodowe, Stadion Narodowy, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik! A w  Giżycku następna noc należy do Twierdzy Boyen:)

 

 

Wyjazd 17 maja 2014 r. z Giżycka o godz. 14.30 sprzed Urzędu Miejskiego przy al. 1 Maja 14 . Powrót z Warszawy o godz. 2.00. Cena karnetu 40 zł (przejazd w obie strony). Zapraszamy grupy zorganizowane i klientów indywidualnych. Jeszcze dziś  do godz. 20.00 można rezerwować telefonicznie bilety (karnety będą do odbioru przed odjazdem w autobusie). Jedyny koszt wyjazdu to promocyjna opłata ryczałtowa za przejazd autobusem Mobilis. W każdym autobusie oprócz kierowcy będzie opiekun grupy, który sporządzi listę pasażerów i dopilnuje, aby wszyscy razem wrócili do domu. Wstęp do wszystkich otwartych tej nocy muzeów, galerii, kościołów w Warszawie będzie bezpłatny.

 

NOC MUZEÓW W WARSZAWIE przydatne informacje na temat programu i wszystkich dostępnych miejsc do zwiedzania oraz komunikacji: INFORMATOR

 

 

Mieszkańcy Giżycka i okolic mogą dotrzeć specjalnymi autobusami na plac Defilad w Warszawie, skąd rusza bezpłatna komunikacja miejska i wówczas nocne zwiedzanie! Do wyboru będzie w godz. 19.00-2.00 zabytkowy autobus, czyli "ogórek" albo po raz pierwszy rower miejski. Wstęp do wszystkich otwartych tej nocy muzeów, galerii, kościołów w Warszawie również jest bezpłatny.

 

W ramach 11. edycji niezwykłego święta kultury Warszawa zaprasza z bezpłatnym wstępem do ponad 200 instytucji kultury, a wśród nich m.in.: Muzeum Narodowy, Stadion Narodowy, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Wojska Polskiego, Centrum Nauki Kopernik. Wiele miejsc przygotowało z tej okazji specjalne eventy. Grupy zorganizowane mogą przed wyjazdem z Giżycka wybrać konkretne miejsca i w porozumieniu z przewoźnikiem zaplanować plan zwiedzania.

 

A W NIEDZIELĘ 18 MAJA NOC MUZEÓW W TWIERDZY BOYEN!

przyjdź:)

 

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS