strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 28 października 2020   pogoda

Przedsiębiorcy aktualności

Wyjazd przedsiębiorców z Polski Wschodniej do Indii

08 stycznia 2013
dodał(a): UM Dominika

Przedsiębiorcy z sektora maszynowo-metalowego, lotniczego i opakowań do żywności, którzy zgłoszą się do 9 stycznia 2013 r., mają szansę na nawiązanie kontaktów biznesowych w Indiach. Trwa nabór na wyjazd, podczas którego odbędą się spotkania biznesowe w New Delhi i Mumbaju.

Wyjazd do indyjskich miast potrwa od 23 do 28 lutego 2013 r. Mogą w nim wziąć udział m. in. producenci maszyn rolniczych, maszyn do przetwórstwa spożywczego, podzespołów oraz części dla sektora lotniczego, a także maszyn do produkcji opakowań i samych opakowań do żywności. W indyjskich miastach spotkają się ze swoimi przyszłymi kontrahentami.

Dofinansowanie do wyjazdu obejmuje 100 proc. kosztów. Nie uwzględnia tylko diet, wyżywienia, ubezpieczenia oraz kosztów dojazdu do i z Warszawy.

Do Indii wyjedzie 10 osób. Z jednego przedsiębiorstwa może pojechać tylko jedna osoba.

 

Wnioski należy składać do 9 stycznia 2013 r., do godz. 17.00.
Można je doręczyć osobiście, wysłać pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską na adres:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12
00-585 Warszawa
z dopiskiem: BPW - INDIE 2013

 

Wyjazdy przedsiębiorców z różnych sektorów na zagraniczne targi odbywają się w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej, finansowanego z Programu Rozwój Polski Wschodniej.

Więcej informacji: Why Eastern Poland

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS