strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 18 września 2020   pogoda

Aktualności

Wyniki konkursu na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej Plaży Miejskiej i wystawa prac konkursowych

21 października 2014
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

OGŁOSZENIE BURMISTRZA MIASTA GIŻYCKA

 

29 października 2014 r. w Sali Konferencyjnej Portu Ekomarina przy ul. Dąbrowskiego 14 w Giżycku o godz. 12.00 nastąpi ogłoszenie wyników konkursu na „Opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej Plaży Miejskiej w Giżycku wraz z Międzyszkolną Bazą Sportów Wodnych” połączone z otwarciem wystawy prac konkursowych.

 

 

Teren objęty konkursem to obszar pomiędzy jeziorem Niegocin od południa, Kanałem Giżyckim od zachodu, ulicą Kolejową od strony północnej oraz  przedłużeniem ulicy Pasaż Portowy od wschodu.

 

Celem nadrzędnym zorganizowania konkursu było uzyskanie spójnej koncepcji architektoniczno-przestrzennej dla terenu objętego konkursem, pozwalającej na realizację zabudowy zarówno na terenach należących do gminy, jak i na działkach należących do inwestorów prywatnych z uwzględnieniem możliwości etapowania oraz uzyskanie optymalnych rozwiązań komunikacyjnych z podziałem na ruch pieszy, ścieżki rowerowe, komunikację kołową  dla całego obszaru objętego opracowaniem konkursowym.

 

Organizator konkursu - Gmina Miejska Giżycko przy współudziale Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddziału w Olsztynie.

 

Burmistrz Giżycka - Jolanta Piotrowska

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS