strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 27 listopada 2020   pogoda

Komunikacja

Wyszukiwarki połączeń

Wyszukiwarki połączeń

 

 • www.e-podroznik.pl
  Rozkład PKS, PKP, MPK i BUSY - wyszukaj i kup bilet

  darmowa aplikacja mobilna e-podróżnik.pl w sklepie Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.inno.epodroznik.android&hl=pl

   

  Pasażerowie mają możliwość zakupu biletów bez wychodzenia z domu. na ponad 300 kursów z Giżycka realizowanych przez przewoźników lokalnych oraz ogólnopolskich. Obecnie w e-podróżnik.pl swoje rozkłady jazdy prezentuje blisko 600 przewoźników drogowych i kolejowych. Są to firmy realizuję przewozy międzymiastowe, a także przewoźnicy miejscy. Wyszukiwarka daje możliwość kompleksowego zaplanowania podróży door-to-door (od adresu do adresu), łącząc komunikację miejską z międzymiastową - w wyszukiwarce znajduje się 0,5 mln połączeń.

 • www.wyznacz-trase.pl
  Internetowy serwis pozwalający na wyznaczanie najszybszej trasy przejazdu pomiędzy dowolnymi miejscowościami w całej Europie. Zawsze aktualne informacje na temat ruchu drogowego, najszybszych tras. Dodatkowo porady motoryzacyjne oraz raporty spalania samochodów.

 • www.rozklady.com.pl
  Wyszukiwarka połączeń, 60 przewoźników, 1500 połączeń, również linie lotnicze. Możliwość zakupu bilety przez internet i telefon. Serwis prowadzony przy współpracy z e-podróżnik.pl.

 • www.autobusowyrozkladjazdy.pl
  Bezpłatna informacja internetowa o połączeniach autobusowych przez internet, telefon i sms.

 • www.rozklad-pkp.pl 
  Tylko pociągi

 • www.omio.pl
  Internetowa wyszukiwarka połączeń komunikacyjnych, która uwzględnia i integruje połączenia autobusowe, kolejowe, a także lotnicze na terenie Europy. Umożliwia ona dobranie optymalnego i indywidualnego planu podróży. Obecnie wyszukiwarka współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami komunikacji kolejowej i autobusowej o międzynarodowym zasięgu.

 • www.gigabus.pl

  Giżycko – Warszawa – Giżycko przez Kolno, Pisz, Orzysz
  oraz
  Giżycko – Białystok – Giżycko 
  przez Ełk, Orzysz

  Z Gigabus.pl możesz zaplanować przejazd na Mazury, zakupić bilet on-line bez dodatkowych opłat i podróżować 7 dni w tygodniu. Bilety on-line dostępne są na stronie: www.gigabus.pl . Rozkłady jazdy zostały przygotowane w taki sposób, aby maksymalnie skrócić czas podróży, jednocześnie zachowując najwyższy komfort i bezpieczeństwo przejazdu oraz najniższą cenę biletu.

  Na stronie przewoźnika: www.gigabus.pl , po wybraniu daty podróży i ilości miejsc w panelu rezerwacyjnym oraz potwierdzeniu przyciskiem „znajdź bilet” pojawia się informacja, o ilości  pozostałych wolnych miejsc i czy rezerwacja jest możliwa. Kolejnym etapem jest wypełnienie formularza zamówienia (imię, nazwisko, adres e-mail, opcjonalnie numer telefonu) oraz zapoznanie się regulaminem przewozu,  następnie należy nacisnąć przycisk „wyślij zamówienie”. Następnym krokiem jest dokonanie  płatności za bilet poprzez kliknięcie przycisku "opłać bilet" lub linku do płatności, który wysłany został na podany w formularzu adres e-mail.
  Po opłaceniu należności za rezerwację w systemie Dotpay, otrzymasz elektroniczny bilet na wskazany adres e-mail oraz wiadomość sms z numerem rezerwacji. Po opłaceniu biletu rezerwacja staje się wiążąca.
  Biletu nie trzeba drukować, wystarczy sms z numerem rezerwacji, który upoważnia do zajęcia miejsca w autobusie.

  Wszelkie informacje oraz rozkład jazdy można znaleźć na stronie: www.gigabus.pl
  Dostępna jest także infolinia +48 791 46 66 44, gdzie kierować można ewentualne zapytania związane z przejazdami autobusami Gigabus.pl
  Jeszcze nigdy Mazury nie były tak blisko!

Pozostałe artykuły

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS