strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
niedziela, 12 lipca 2020   pogoda

Aktualności

Zagraj jako support na Mazury Hip-Hop Festiwal

17 marca 2011
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

ZAGRAJ NA MHHF!

 

 

Ogromne zainteresowanie występem chętnych zespołów/mc’s na X jubileuszowej edycji Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! W związku z tym przedłużyliśmy termin nadsyłania zgłoszeń do 30 KWIETNIA 2011 roku.

 

To dobra wiadomość, dla wszystkich, którzy jeszcze TEGO NIE ZROBILI! TO WASZA SZANSA! Dodatkowo powiększyliśmy liczbę miejsc z trzech do dziewięciu! Zatem DO DZIEŁA!

 

Do wysyłania zgłoszeń oraz udziału w konkursie na suport MHHF zaprasza sam O.S.T.R:

Link Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=xHU0dnFj9Xs

 

Wyślij płytę CD zawierająca 3 utwory w postaci audio + krótką informację o zespole/mc oraz kontakt telefoniczny i e-mailowy. Kartę zgłoszeniową znajdziesz Tutaj. Pobierz ją, uzupełnij, wydrukuj i dołącz do listu. Na przesyłki czekamy do 30 kwietnia 2011 roku, pod adresem: MAZURY HIP-HOP FESTIWAL ul. ZGODA 13/27 00-012 WARSZAWA z dopiskiem "MAZURY HIP-HOP FESTIWAL - SUPPORT"

 

Niepełne zgłoszenia tj. brak 3 utworów audio, karty zgłoszeniowej lub też wysłanych mp3, albo innych materiałów nie będą brane pod uwagę.

 

2 maja 2011 roku zgłoszone ekipy zostaną przedstawione fanom na stronie festiwalu oraz profilu Facebook, gdzie rozpocznie się I etap (głosowanie na najlepsze dziewięć ekip/mc’s).

 

Głosowanie zakończy się 30 maja 2011 roku o 24:00. Wyboru dziewięciu zespołów/mc’s, które zagrają na festiwalu z uwzględnieniem głosowania fanów dokona jury w dniu 31 maja 2011 roku. Nazwy zwycięskich ekip/mc opublikujemy 1 czerwca 2011 roku na stronach: Festiwalu, profilu Facebook oraz stronach partnerów medialnych festiwalu.

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Mazury Hip-Hop Festiwal
http://mazuryhiphopfestiwal.pl/
kontakt@mhhf.pl

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS