strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 21 sierpnia 2019   pogoda

Aktualności

Zakończenie Plebiscytu Aktywni na Mazurach 2012

15 marca 2013
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Zakończenie Plebiscytu Aktywni na Mazurach 2012
odbędzie się w Hotelu Masovia*** w Giżycku
w dniu 21 marca (czwartek) o godz. 17.00.

 

Plebiscyt AKTYWNI NA MAZURACH 2012 ogłoszony został przez  portal MazuryAktywne.pl. Akcja ma na celu pokazanie najciekawszych wydarzeń i imprez, które przyczyniły się do promocji i rozwoju Krainy Wielkich Jezior Mazurskich oraz uhonorowanie ich organizatorów tytułem Aktywni na Mazurach 2012.  

 

Pierwszy etap konkursu zakończony 31 stycznia 2013 roku polegał na zgłaszaniu imprez, których realizacja odbywała się w 2012 roku na lądzie i na wodzie, bezpośrednio na terenie geograficznym Krainy Wielkich Jezior Mazurskich (np. wydarzenia kulturalne, imprezy wodniackie, regaty żeglarskie, itp.)  Spośród nich wyłoniono 10 "lądowych" i "wodnych" finalistów. Zwycięzców wyłoniono w ramach głosowania internetowego, które trwało do 3 marca 2013.

 

Podczas zakończenia akcji 21 marca wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy dla finalistów oraz stauetki dla zwycięzców w kategoriach Na lądzie i Na wodzie. Za najciekawsze uzasadnienia głosów przyznane zostaną nagrody od sponsorów: albumy o Mazurach, rejsy statkiem, karnety na Mazury HIP-HOP Festiwal 2013, zestawy promocyjne.

Po części oficjalnej przewidziany jest krótki występ zespołu bluesowego z Giżycka.

 

Oficjalne wyniki plebiscytu dostępne są na stronach portalu pod adresem www.mazuryaktywne.pl/plebiscyt (wyniki głosowania - na wodzie, na lądzie).


Gratulujemy oczywiście zwycięzcom! W kategorii impreza na lądzie, gdzie aż 6 nominacji to imprezy giżyckie, pierwsze miejsce zajął Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku. W kategorii "na wodzie" Giżycko również było liderem, a wodniackim wydarzeniem numer jeden okazał się grudniowy rejs żeglarski Pętlą Mazurską "Na żaglach... na żywioł... Natangia". 

 

Do finału nominowane były również imprezy organizowane przez Wydział Promocji Urzędu Miejskiego w Giżycku, czyli Giżyckie Regaty Kobiet oraz Wielkie otwarcie sezonu z paradą jednostek pływających, na którą  co roku nad kanał Łuczański przybywają tłumy gizycczan i turystów.

 

W finale głosowania, w dwóch kategoriach, oddano prawie 9 tysięcy ważnych głosów.


II edycja Plebiscytu Aktywni na Mazurach za rok.


 
Organizator prosi o potwierdzenie uczestnictwa na e-mail biuro@mazuryaktywne.pl  lub informację telefoniczną na +48 500 209 895 do 20 marca 2013.

 

 

www.mazuryaktywne.pl
www.facebook.com/portalmazuryaktywnepl

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS