strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 28 listopada 2020   pogoda

Aktualności

Zapraszamy do korzystania ze „Strefy Mieszkańców”

30 stycznia 2008
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Zapraszamy do korzystania ze „Strefy Mieszkańców” na nowej stronie www.gizycko.pl

 

Założenie konta w strefie umożliwia współtworzenie oficjalnego serwisu miejskiego:

  • Organizatorzy różnego rodzaju wydarzeń mogą dodawać je do Kalendarza Imprez
  • Właściciele firm oraz instytucje i organizacje pozarządowe mogą dodawać informacje o swojej działalności do Bazy Firm i Instytucji
  • Właściciele obiektów turystycznych oraz firmy świadczące usługi w tej branży mogą uzupełniać Bazę Turystyczną
  • Autorzy zdjęć mogą dodawać je do Galerii zdjęć

Dodawanie ofert oraz zdjęć jest bezpłatne !!!

 

WAŻNE !!!

  1. Jeśli mają już Państwo konto w „Strefie Mieszkańców” i firma znajduje się już w bazie, ponieważ wprowadzona została przez redakcję serwisu, to prosimy o przesłanie swojego nicku oraz nazwy firmy na maila malgorzata.kuncer@gizycko.pl lub rafal.ciechanowicz@gizycko.pl . Wówczas przy ponownym zalogowaniu w strefie, będą mogli Państwo wprowadzić ewentualne poprawki lub uzupełnić swoją ofertę.
  2. Jeśli nie mają jeszcze Państwo konta w „Strefie Mieszkańców”, a firma znajduje się już w bazie, ponieważ wprowadzona została przez redakcję serwisu, to prosimy o założenie konta w strefie, a następnie o przesłanie swojego nicku oraz nazwy firmy na maila malgorzata.kuncer@gizycko.pl lub rafal.ciechanowicz@gizycko.pl . Wówczas przy ponownym zalogowaniu w strefie, będą mogli Państwo wprowadzić ewentualne poprawki lub uzupełnić swoją ofertę.
  3. Jeśli nie mają jeszcze Państwo konta w „Strefie Mieszkańców” i Państwa firmy nie ma jeszcze w bazie, to prosimy o założenie konta w strefie i samodzielne wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Przy ponownym zalogowaniu w strefie, będą mogli Państwo wprowadzić ewentualne poprawki lub uzupełnić swoją ofertę.

Pozdrawiamy serdecznie

zespół Giżycko.pl   

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS