strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 25 września 2020   pogoda

Aktualności

Zawody sanitarne i sukces drużyny Urzędu Miejskiego w Giżycku

08 września 2013
dodał(a): UM Wojciech

ZAWODY SANITARNE

 

W sobotę 7 września 2013r. w Olsztynie już po raz ósmy odbyła się Wojewódzka Spartakiada Drużyn Sanitarnych OC organizowana przez Wojewodę warmińsko-Mazurskiego. W tym roku na spartakiadzie zadebiutowała drużyna  pracowników Urzędu Miejskiego w Giżycku w składzie: Krystyna Gruszecka, Magdalena Górynowicz-Fundichely, Sebastian Pyzalski i Ewa Unrug-Wiszowaty, reprezentująca powiat  giżycki. Opiekunem drużyny był Pan Mirosław Pietkiewicz, zaś merytorycznym przygotowaniem zawodników zajęła się Pani Małgorzata Kaczorowska.

 

 

Spośród dziewięciu zgłoszonych drużyn nasi „debiutanci” nieoczekiwanie zajęli trzecie miejsce, zaraz za rutynowanymi i utytułowanymi drużynami reprezentującymi Miasto i Powiat Olsztyński. Nieoczekiwany sukces giżycczan był efektem kilkumiesięcznych przygotowań i zgrania drużyny, chociaż zawodnicy już dziś obiecują, że w przyszłym roku postarają się wypaść jeszcze lepiej. Gratulujemy sukcesu!

 

 

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS