Zdjęcia Giżycka | Pobierz i chwal się miastem

Pula zdjęć wizytówkowych Giżycka, które można bez konsekwencji pobrać i wykorzystać we własnych, niekomercyjnych celach została udostępniona na naszej stronie.

Poniższa galeria zawiera zdjęcia nabardziej charakterystycznych, urokliwych, giżyckich lokalizacji. Zdjęcia są własnością Miasta Giżycka. Posiadamy autorskie prawa majątkowe, pozwalające na wykorzystanie przekazywanych fotografii na mocy umów zawartych z ich autorami.

 

Chwal się pięknem Giżycka

Od dziś zatem można ozdabiać poniższymi zdjęciami swoje niekomercyjne strony, profile w mediach społecznościowych, tapety w telefonach czy komputerach. Zastrzegamy jednak, że zdjęcia nie mogą być poddawane żadnej edycji.

 

Giżycko w dużych projektach

Nie zamykamy furtki osobom i instytucjom, które chciałyby wykorzystać nasze zdjęcia szerzej, np. w ramach ciekawego projektu (w tym komercyjnego), jako dekorację domu czy biura, itd. W takiej sytuacji konieczne jest podpisanie porozumienia, na mocy którego przekażemy zdjęcia w dużej rozdzielczości, pozwalającej na dobry jakościowo wydruk.

 

Szczegółowych informacji udziela Biuro Promocji i Polityki Społecznej, tel. 798 619 344 lub e-mail, justyna.maciejewska-kucfir@gizycko.pl.

 

Galeria

Autorem zdjęcia przedstawiającego Twierdzę Boyen z lotu ptaka jest Aerofoto. Autorem wszystkich pozostałych zdjęć jest Tomasz Karolski.