strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 23 sierpnia 2019   pogoda

Aktualności

ZGŁOSZENIA KANDYDATÓW DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA

09 grudnia 2010
dodał(a): Basia

ZGŁOSZENIA KANDYDATÓW

DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA

do 15 grudnia 2010 r.

 

UWAGA KANDYDACI DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA !!

Należy zgłaszać się do Okręgowej Komisji Wyborczej ze swojej szkoły

po listy poparcia, które z wraz 25 podpisami

należy zwrócić komisji okręgowej do dnia 15 grudnia 2010 roku  

 

WYKAZ OKREGOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH
Z DNIA 8.12.2010 r. 

(na podstawie wniosków szkół)       

 

OKRĘG NR 1 - Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

1. Karolina Dudziak (przewodnicząca)

2. Agnieszka Szydłowska

3. Natalia Skwarek

4. Karolina Modrzejewska

 

OKRĘG NR 2 - Gimnazjum nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego

1. Albert Kempa (przewodniczący)

2. Aleksandra Trochim

3. Magdalena Łojewska

4. Katarzyna Doda

5. Pamela Madej

 

OKRĘG NR 3 - Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika

1. Karolina Matelak (przewodnicząca)

2.Natalia Ogonowska

3.Aneta Słota

 

OKRĘG NR 4 - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy  im. Jana Brzechwy

1.Renata Frydrycy (przewodnicząca)

2. Piotr Fiborek

3. Angelika Jakubiak

 

OKRĘG NR 5 - I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego

1. Lidia Chodań (przewodnicząca)

2. Bartłomiej Obolewicz

3. Sebastian Krahel

 

OKRĘG NR 6 - II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza

1. Michał Rudy (przewodniczący)

2. Martyna Rajek

3. Paulina Starosta

 

OKRĘG NR 7 - Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu

1. Katarzyna Jeżowska (przewodnicząca)

2. Katarzyna Kuklewicz

3. Łukasz Jankowski

 

OKRĘG NR 8 - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. KEN

1.Jarosław Kulesza (przewodniczący)

2. Natalia Artymowicz

3. Mirosława Bobicz

4. Dorota Konopka

5. Anita Puzyr

 

OKRĘG NR 9 - Centrum Edukacyjne „Edukacja”

1. Mazurkiewicz Patryk (przewodniczący)

2. Cieśla Jowita

3. Zahorski Bartosz

4. Dąbrowska Teresa 

 

OKRĘG NR 10 - Zespół Szkół Zawodowych

1. Agata Rawłuszko (przewodnicząca)

2. Dominika Szpicka

3.Karolina Kopijek

4. Monika Kierzel

5.Emilia Kossakowska

    

Zadania Okręgowej Komisji Wyborczej

  • ogłoszenie wyborów w szkole, poinformowanie uczniów o pobieraniu kart poparcia na kandydatów, zasadach głosowania i kandydowania oraz udostępnienie ordynacji;

  • wydanie list do zbierania głosów poparcia przyszłym kandydatom - sporządzenie list osób które kandydują oraz zliczenie głosów poparcia

  • ogłoszenie ostatecznej listy kandydatów na radnych ze szkoły

  • przekazanie ostatecznej listy kandydatów wraz z listami ich poparcia w dniu 15 grudnia 2010 roku do Miejskiej Komisji Wyborczej

Więcej informacji o wyborach 

 

WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA

19 stycznia 2011 roku (środa) 

szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne w Giżycku

godz. 8.00 - 14.00

 

Zapraszamy

szkoły i młodzież do organizacji wyborów w szkołach oraz aktywnego udziału wybranych kandydatów w radzie !!!

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS