strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 23 stycznia 2020   pogoda

Aktualności

Życzenia i monografia Giżycka z okazji 93. urodzin Władysława Bartoszewskiego

23 lutego 2015
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Na spotkaniu urodzinowym w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie z okazji 93. urodzin prof. Władysława Bartoszewskiego, giżycczanin Rafał Zarycz przekazał specjalne życzenia od burmistrza Giżycka oraz monografię naszego miasta z pamiątkowym wpisem burmistrza Wojciecha Iwaszkiewicza.

 

 

Zaproszenie na uroczystość Rafał Zarycz, aktywny mieszkaniec Giżycka, otrzymał od Władysława Bartoszewskiego, który pełni dziś funkcję Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Pełnomocnika Premiera ds. Dialogu Międzynarodowego oraz Dyrektora Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie Marka Cieślińskiego.

 

 

Na spotkaniu obecni byli m.in. posłowie, senatorowie, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka. Było to wyjątkowe spotkanie, jak wyjątkowy jest jubilat, a sam Władysław Bartoszewski bardzo się ucieszył z przekazanych życzeń i specjalnego egzemplarza monografii naszego miasta.

 

 

 

Fot. archiwum prywatne Rafał Zarycz

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS