strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 23 sierpnia 2019   pogoda

Aktualności

ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

24 grudnia 2015
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

 

Zapraszamy również na NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

 

Serdecznie wszystkich zapraszamy na wspólne świętowanie Nowego Roku i Spotkanie sylwestrowe 31 grudnia na Pasażu Portowym z fajerwerkami i muzyką na żywo.

https://www.gizycko.pl/sylwester-gizycko-2015-2016.html

 

Tradycyjnie 2 stycznia odbędzie się również Koncert Noworoczny. Wystąpią znani w naszym mieście i lubiani muzycy Strauss Ensemble, a w programie koncertu najbardziej znane arie i duety muzyki operetkowej. https://www.gizycko.pl/koncert-noworoczny-strauss-ensemble-usta-milcza-dusza-spiewa.html

 

Będzie też okazja, by po raz kolejny spotkać się z dobrym futbolem i zawodnikami Ekstraklasy podczas Turnieju z Gwiazdami o Puchar Łukasza Brozia, który zaplanowano 28 grudnia w hali MOSiR. Udział w imprezie zapowiedzieli m.in.: ŁUKASZ BROŹ Legia Warszawa, MARCIN BUDZIŃSKI Cracovia Kraków, PIOTR ŻEMŁO Wisła Kraków, KRZYSZTOF OSTROWSKI Śląsk Wrocław, PATRYK MAŁECKI Pogoń Szczecin. Podczas imprezy będzie również prowadzona zbiórka charytatywna na rzecz dzieci niepełnosprawnych.

https://www.gizycko.pl/turniej-z-gwiazdami-o-puchar-lukasza-brozia-gizycko-cup-2015.html&1451257200

 

6 stycznia ulicami Giżycka przejdzie kolorowy Orszak Trzech Króli. Początek trasy przy kościele św. Anny ok. godz. 13.00 (po mszy św. o godz. 12.30) i przemarsz ulicami: Królowej Jadwigi, Władysława Jagiełły, Daszyńskiego, Pionierską, I Dywizji T. Kościuszki do stajenki na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie będzie wspólne kolędowanie.

https://www.gizycko.pl/orszak-trzech-kroli-w-gizycku-2571.html

 

I już teraz zachęcamy giżycczan do wsparcia 24. finału WOŚP, który odbędzie się 10 stycznia. Pracą giżyckiego sztabu kieruje jak co roku Giżyckie Centrum Kultury, we współpracę włączyły się instytucje, firmy i oczywiście wolontariusze. Na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, której towarzyszyć będzie wiele atrakcji, pokazów i „Światełko do Nieba”, nie może więc zabraknąć i nas!

https://www.gizycko.pl/24-final-wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy.html

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS