Maria Pakulnis odwiedziła Giżycko z książką "Moja Nitka"

Piątkowe spotkanie (23.02) z Marią Pakulnis wywołało bardzo duże zainteresowanie wśród giżycczan. Pełna sala i pełno opowieści aktorki o życiu, mieście, przyjaźniach... Wszystko to przeczytamy w książce Moja Nitka, o której rozmawiał z aktorką Krzysztof Kossakowski ze Stowarzyszenia Wspólnota Mazurska.


Spotkanie w Państwowej Szkole Muzycznej rozpoczął występ formacji Big Band działający w szkole. Przez następne godziny widzowie zasłuchiwali się w opowieściach aktorki, zadawali pytania, razem śmiali się i wzruszali.   


 


Nie zabrakło czasu na wspólne zdjęcia i autografy. Pani Pakulnis przywiozła ze sobą dużo pozytywnej energii i przekaz, by niezależnie od okoliczności, nie poddawać się, robić swoje i czerpać z tego jak najwięcej radości.  


 


Spotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią PakulnisSpotkanie autorskie z Marią Pakulnis  


 


Fot. gizycko.pl/ J. Maciejewska-Kucfir