O feriach z Pełną Chatą i Świetlicą Socjoterapeutyczną

Minął już pierwszy tydzień ferii zimowych. W tym krótkim czasie już wiele się działo zarówno w Świetlicy Socjoterapeutycznej, jak i MKIS Pełnej Chacie w Giżycku - podsumowują pracownicy Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej.

Zimowa przerwa w naszym regionie potrwa do 4 lutego. W tym czasie Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej przygotowało dla dzieci i młodzieży wiele atrakcji. Już na początku ferii dzieci spędzające czas wolny w Świetlicy i Pełnej Chacie skorzystały z różnych ciekawych gier, zabaw integracyjnych oraz warsztatów.

Ferie z CPUiISFerie z CPUiISFerie z CPUiISFerie z CPUiISFerie z CPUiISFerie z CPUiISFerie z CPUiISFerie z CPUiISFerie z CPUiISFerie z CPUiISFerie z CPUiISFerie z CPUiIS

Były to między innymi warsztaty na Twierdzy Boyen w Giżycku, na których dzieci zdobiły farbami bawełniane torby. Warsztaty „zdrowych słodyczy”, które sprawiają dzieciom dużo radości. Zajęcia w pracowni ceramicznej „Ogniem malowana” oraz zajęcia na lodowisku w Mazurskim Centrum Sportów Lodowych w Giżycku. Nie zabrakło warsztatów w Slow Time Strefa Kobiet, to tu uczestnicy wykonali serduszka z okazji zbliżających się Walentynek.

 

Na tym nie koniec, bo na dzieci i młodzież ze Świetlicy i Pełnej Chaty czeka jeszcze wiele ciekawych atrakcji w tym wycieczek i różnych zajęć zimowych przygotowanych przez wychowawców.    

 

Informacja i zdjęcia:

CPUiIS