Targi Pracy 17 kwietnia w Giżycku

17 kwietnia w Giżycku odbędzie się kolejna edycja Targów Pracy i Edukacji. Organizatorzy zapraszają i podają kilka mocnych powodów, dla których każdy zainteresowany powinien się tam znaleźć!

  • Aktualne oferty pracy stałej i sezonowej- niepowtarzalna możliwość poznania lokalnych pracodawców, ich wymagań i oczekiwań
  • Oferta dydaktyczna placówek edukacyjnych, w tym szkół średnich, wyższych i policealnych
  • Stoiska doradcze specjalistów z zakresu rynku pracy

Jeśli stoisz przed wyborem swojej drogi, zastanawiasz się "co dalej?", szukasz pomysłu na siebie i swoją karierę - to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!  


Targi Pracy i Edukacji pod hasłem "Kierunek Kariera"

17 kwietnia w godz. 10:00 - 12:00

Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku

ul. Tadeusza Kościuszki 23

Plakat

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Giżycku i Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku organizatorami przedsięwzięcia Celem inicjatywy jest pomoc młodym ludziom w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjno-zawodowej, umożliwienie młodzieży nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, specjalistami rynku pracy oraz poznanie oferty dydaktycznej szkół wyższych i policealnych. Do uczestnictwa w przedsięwzięciu planujemy zaprosić instytucje rynku pracy, lokalne firmy, agencje zatrudnienia , które poszukują pracowników, przedstawicieli służb mundurowych, a także placówki oświatowe i uczelnie wyższe. Targi Pracy i Edukacji stanowić będą okazję dla lokalnych pracodawców do zaprezentowania prowadzonej działalności, przedstawienia ofert zatrudnienia oraz wymagań stawianych potencjalnym kandydatom do pracy. 

 

Rok Edukacji Ekonomicznej

Tegoroczne targi wpisują się w ogólnopolskie wydarzenie, jakim jest Rok Edukacji Ekonomicznej ustanowiony przez Senat RP. Podczas targów młodzież z Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu weźmie udział w seminarium o tematyce ekonomicznej, które przeprowadzą zaproszeni specjaliści. 

 

Wydarzenie zostało objęte patronatem Burmistrza Giżycka.