Wygrać marzenia

Wygrać marzenia
 • Kiedy

  19 Lutego 2024 ● 14:15

  19 Lutego 2024● 15:30

 • Gdzie

  ulica: Staszica
  Nr domu: 13
  Nr lokalu: 2
  11-500 Giżycko
  Miejsce: Dom dla Dzieci Jaś, Małgosia, Wojtek

Podopieczni placówki opiekuńczo – wychowawczej Domu Dziecka Jaś, Małgosia, Wojtek w Giżycku wraz z wielokrotną mistrzynią UFC Joanną Jędrzejczyk zapraszają na wyjątkowe spotkanie.

W poniedziałek 19 lutego o godzinie 14:15 Joanna wraz z dziennikarzem z Giżycka, Adrianem Mielnikiem przekażą wyjątkowe prezenty w postaci wyprawek szkolnych oraz vouchera na wyjazd wszystkich dzieciaków Domu Dziecka “Jaś, Małgosia, Wojtek” do prestiżowego hotelu Arłamów, słynącego ze swojego sportowego charakteru.

 

Joanna Jędrzejczyk i Adrian Mielnik

 

Spotkanie będzie dla podopiecznych nie tylko okazją do wysłuchania inspirujących historii ze sportowych aren, ale przede wszystkim do dzielenia się emocjami, doświadczeniami i wiarą w to, że marzenia są do osiągnięcia. Przewidziano także inne atrakcje.

 

– To będzie nie tylko podróż, to będzie także szansa na wspólne przeżycia i cudowne wspomnienia, które mam nadzieję na zawsze pozostaną w sercach dzieciaków. – mówi Joanna Jędrzejczyk. – Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

 

Liczymy na Państwa obecność i wsparcie naszej inicjatywy, dzięki której dzieci wygrają swoje marzenia. – dodaje Adrian Mielnik, dziennikarz pochodzący z Giżycka, który zorganizował wyjazd dla podopiecznych Domu Dziecka “Jaś, Małgosia, Wojtek”.


Poniedziałek, 19 lutego, o 14:15
Dom dla Dzieci Jaś, Małgosia, Wojtek,
ul. Staszica 13/2, Giżycko