FOTOGALERIA | Koncert charytatywny na rzecz Zuzi Jaworek

Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale jak się okazało podczas wczorajszego koncertu charytatywnego, także otwiera serca na pomoc drugiemu człowiekowi.

Na koncercie charytatywnym, zorganizowanym na rzecz Zuzi Jaworek, w Państwowej Szkole Muzycznej, 15 lutego 2024 r. udało się zebrać wspaniałą kwotę 4323,15 zł i 10 euro. Te pieniądze zasilą konto zbiórki na rzecz dziewczynki, na portalu https://zrzutka.pl/muatx2.   

 

W koncercie wystąpili uczniowie, absolwenci i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej. Największe emocje wzbudził występ Zosi Sobocińskiej, absolwentki Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Giżycku, utalentowanej młodej skrzypaczki, laureatki wielu konkursów, w tym najważniejszego, międzynarodowego konkursu Golden Classical Music Awards. Zosia, swoją naukę gry na skrzypcach, kontynuuje obecnie w Bydgoszczy, w Państwowym Zespole Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w klasie skrzypiec dr. hab. profesora Bolesława Siarkiewicza.

 

Koncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi JaworekKoncert charytatywny na rzecz Zuzi Jaworek

 

Fot. gizycko.pl/ J. Maciejewska-Kucfir