Joanna Jędrzejczyk i Adrian Mielnik z akcją w Giżycku | Wygrać marzenia

Podopieczni placówki opiekuńczo – wychowawczej Domu Dziecka Jaś, Małgosia, Wojtek w Giżycku czekają na wizytę wyjątkowych gości.

W poniedziałek 19 lutego Joanna Jędrzejczyk wraz z dziennikarzem z Giżycka Adrianem Mielnikiem, przekażą wyjątkowe prezenty w postaci wyprawek szkolnych oraz vouchera na wyjazd wszystkich dzieciaków Domu Dziecka “Jaś, Małgosia, Wojtek” do prestiżowego hotelu Arłamów, słynącego ze swojego sportowego charakteru.

 

Joanna Jędrzejczyk i Adrian Mielnik

 

Spotkanie będzie dla podopiecznych nie tylko okazją do wysłuchania inspirujących historii ze sportowych aren, ale przede wszystkim do dzielenia się emocjami, doświadczeniami i wiarą w to, że marzenia są do osiągnięcia. Przewidziano także inne atrakcje.

 

– To będzie nie tylko podróż, to będzie także szansa na wspólne przeżycia i cudowne wspomnienia, które mam nadzieję na zawsze pozostaną w sercach dzieciaków. – mówi Joanna Jędrzejczyk

 

– Liczymy na wsparcie naszej inicjatywy, dzięki której dzieci wygrają swoje marzenia. – dodaje Adrian Mielnik, dziennikarz pochodzący z Giżycka, który zorganizował wyjazd dla podopiecznych Domu Dziecka “Jaś, Małgosia, Wojtek”.

 

 

Poniedziałek, 19 lutego
Dom dla Dzieci Jaś, Małgosia, Wojtek,
ul. Staszica 13/2, Giżycko