Sprzęt AGD wygrany w ramach akcji Świeć z Energą dostarczamy do mieszkańców

W styczniu tego roku, Giżycko zwyciężyło w pierwszym etapie krajowego Plebiscytu Świeć się z Energą, na najpiękniejsze iluminacje świąteczne. Nagrodą w konkursie był voucher na sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł dla potrzebujących giżycczan.

Sprzęt AGD codziennego użytku, trafił do 19. rodzin z Giżycka. Mieszkańcy otrzymali nowe pralki, kuchenki, mikrofalówki i odkurzacze. Część osób odebrała sprzęt osobiście, 28 marca, podczas briefingu prasowego podsumowującego akcję w giżyckiej MBSW. Pozostały sprzęt został dostarczony prosto do domów potrzebujących, przez niezawodnych pracowników Miejskiego Zakładu Komunalnego. Niektórych obdarowywanych odwiedził sam Burmistrz Miasta Wojciech Karol Iwaszkiewicz. 

 

Potrzebujące rodziny wskazali przedstawiciele giżyckich instytucji pomocowych tj. Jarosław Borowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Ewa Ostrowska, dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej, Maria Popieluch, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Chorobą Nowotworową „Promyk”, oraz Joanna Sudak, lokalna działaczka, inicjatorka akcji charytatywnych. 

 

ŚwiećSię_rozwiezieni e sprzętu przez pracowników MZKŚwiećSię_rozwiezieni e sprzętu przez pracowników MZKŚwiećSię_rozwiezieni e sprzętu przez pracowników MZKŚwiećSię_rozwiezieni e sprzętu przez pracowników MZKŚwiećSię_rozwiezieni e sprzętu przez pracowników MZKŚwiećSię_rozwiezieni e sprzętu przez pracowników MZKŚwiećSię_rozwiezieni e sprzętu przez pracowników MZKŚwiećSię_rozwiezieni e sprzętu przez pracowników MZK

Fot. gizycko.pl/ JMK